Przejdź do treści

O blogu

  W fotografii stereoskopowej popularnie zwanej trójwymiarową a jeszcze częściej 3D można odnaleźć ukryty wymiar – głębokość której trudno szukać na zwykłych płaskich zdjęciach. Zawsze fascynuje mnie ten błysk w oku widza który pierwszy raz w moich zdjęciach dostrzega głębie i próbuje dotykając palcem, sprawdzić o co w tym chodzi … nie sądzę aby mi to się znudziło 😉

  Bardzo często chwilę później pada seria pytań:

  • Jak ty to robisz, 3D?
  • Gdzie mogę zobaczyć więcej takich zdjęć?
  • Masz do tego jakiś specjalny aparat?
  • Czy ja też tak mogę?
  • Gdzie można na ten temat znaleźć więcej informacji?

  Chciałbym aby mój blog fotograf3D.pl odpowiadał na powyższe pytania, pokazywał fantastyczne przestrzenne zdjęcia i popularyzował wiedzę oraz razem z Tobą rozwijać się w zakresie fotografii stereoskopowej. Jeśli przy okazji powiększy się grono osób zarażonych pasją do stereo fotografii to będzie mi niezmiernie miło. Muszę jednak ostrzec, że po zarażeniu zdjęciami 3D lekarz już nie pomoże 😉 …

  Nieco informacji o mnie, nazywam się Krzysztof Ostrowski i wirusem fotografii 3D zaraziłem się jeszcze w ubiegłym wieku (kiedyś postaram się tą historie opisać na blogu). W moim życiu są dwie ukochane dziewczyny żona i córka, mieszkam w Warszawie na jednym z mokotowskich osiedli. Możecie mnie rozpoznać po tym, że robię zdjęcia dwoma aparatami jednocześnie ;-).

  Moje fotografie brały udział w wystawach organizowanych wspólnie z Polskim Klubem Stereoskopii jak i International Stereoscopic Union, oraz kilka samodzielnych. Miałem również okazję przeprowadzenia kilku edycji warsztatów dotyczących tej dziedziny fotografii. O przyszłych moich aktywnościach będę na bieżąco informował na blogu.

  Korzystają z tego, że jesteś na tej stronie, będę niezmiernie wdzięczny jeśli dasz mi znać czy to co robię na blogu fotograf3D.pl podoba Ci się, a może wręcz przeciwnie ewentualnie zauważyłeś coś co warto by poprawić, pisz poniżej w komentarzach lub na mój e-mail krzysztof@fotograf3d.pl, z góry bardzo Ci dziękuję.